Domowa galeria zdjęć upiększy salon

Dla osób, które lubią dekorować wnętrza i cenią wartości rodzinne, a także z sentymentem wracają do wspomnień i chwil, które przeżyły, stworzenie galerii zdjęć jest niemal obowiązkowe. Często stawiamy pojedyncze ramki na komodzie, regale lub innym meblu. Niekiedy w domu nie ma żadnych zdjęć. Zrobienie kolażu fotografii poza wartością sentymentalną jest także super ozdobą.

zdjęcia na ścianie

Gdzie najlepiej umieścić zdjęcia?

Nie ma jednego dobrego miejsca, można je powiesić właściwie w każdym pokoju, nawet w łazience! Jednakże zrobienie w salonie ścianki, na której będą powieszone fotografie doda nie tylko uroku i ciepła, ale i będzie częścią jego wystroju.

galeria zdjęć

Patenty na aranżacje ściany ze zdjęciami

Dobór ramek jest dość istotny, możemy kupić różnego rozmiaru ramki w jednym stylu lub nie zważać na ten szczegół i umocować wszystkie typy ramek wg własnego upodobania. Piękne ramki na zdjęcia kupimy niekoniecznie w sklepie fotograficznym, ale np. w sieciówkach Home&U, Ikea czy TKMaxx. Ogromny wybór w kwestii kolorystycznej, rozmiarowej i tworzywowej ( ramki drewniane, plastikowe, szklane). Salon w stylu glamour będzie dziwnie wyglądał, gdy powiesimy mnóstwo ramek i każda z innej parafii. Powinniśmy mieć na uwadze styl całościowego wystroju i dopasować ramki do niego.

Zdjęcia mogą być w różnych formatach i z różnych zdarzeń, ale można kierować się zasadą chronologii i ulokować na górze fotografie z zaręczyn, ślubu i wesela, gdzie miał miejsce nocleg w pałacu. Poniżej z wyjazdu wakacyjnego (obóz konny, spływ kajakowy, weekend w górach czy wycieczka rowerowa) a na samym dole fotografie z innych imprez, spotkań z przyjaciółmi. Tak naprawdę nie ma jednego uniwersalnego tipa na wykonanie galerii zdjęć, ale dobrze, gdyby były to zdjęcia wysokiej jakości. Efekt końcowy ma się podobać przede wszystkim nam a dodatkowo ma dekorować wnętrze.

galeria zdjęć

galeria zdjęć

galeria zdjęć

Zdjęcia i obrazki

Poza zdjęciami można umieścić w ramach obrazy, które odzwierciedlają nasze hobby czy pokazują to co lubimy. Można także wydrukować ważne dla nas cytaty, złote myśli, lub słowa, które chcemy widzieć każdego dnia. A gdy spowszednieje nam wykonany układ możemy go zmienić, podmieniając fotki na inne.

Mocowanie fotografii

Jeśli nie chcemy wiercić dziur w ścianie, bo np. wynajmujemy mieszkanie, możemy zastosować plastry do ramek i obrazów, które bez problemu utrzymają ciężar, przy tym jest to bardzo estetyczna forma mocowania i łatwa do samodzielnego montażu.

galeria zdjęć


Dla osób, które lubią dekorować wnętrza i cenią wartości rodzinne, a także z sentymentem wracają do…

Prześlij komentarz

Dodaj Komentarz (0)

Nowsza Starsza