Rękawice ogrodowe

Czy zwracasz uwagę na bezpieczeństwo podczas prac w ogrodzie? Właściwie wszelkie czynności, które robimy wokół domu mogą narazić nas uszkodzenie dłoni. Ochrona rąk jest ważna kiedy pielimy chwasty, korzystamy z piły do cięcia gałęzi czy nawet podlewamy trawnik.

Rękawice Dex Fit

Rękawice DexFit chronią dłonie przed skaleczeniami, otarciami i przebiciami a jednocześnie są bardzo cienkie i ma się wrażenie drugiej skóry. Ta cecha powoduje, że przy ich użyciu nawet najbardziej niebezpieczne działania są dla nas komfortowe i w pełni niegroźne. 

Z czego wykonane są rękawice DexFit? 

To materiał wysokiej jakości złożony z włókna szklanego, nylonu, elastanu i pianki nitrylowej. Są pozbawione silikonu i posiadają certyfikaty CE oraz standardy AnsiCUT. Antypoślizgowa oddychająca powłoka pomaga utrzymać nawet wilgotny czy śliski przedmiot w ryzach.
Ciekawostką jest to, że rękawice DexFit są Smart Touch, co oznacza, że obsłużymy telefon czy tablet mając je włożone, a więc niespodziewany telefon nie będzie stanowił problemu, gdyż odbierzemy go jednym przesunięciem palca.

Są dostępne w rozmiarówce od XS do XXL w kilku kolorach i robią ogromną furorę nie tylko w pracach ogrodowych, używają ich mechanicy, stolarze, kucharze, wędkarze! Niezawodne, bardzo wygodne i solidne rękawice można kupić za ok. 60zł.


Przykładowe modele rękawic: 

Rękawice Dex Fit
Rękawice Dex Fit


Rękawice Dex Fit